VABILO PESNIKOM

Si ustvarjalen, pišeš pesmi, si želiš, da bi tvoje pesmi prebiral in ob njih užival še kdo drug? Če si trikrat odgovoril z DA, potem nam jih posreduj na elektronski naslov osljhism@guest.arnes.si. Tvoje pesmi bomo objavili v Smrekarčkovi poeziji.

OBISK KULTURNEGA BAZARJA

V torek, 12. 3. 2013, bodo učenci izbirnega predmeta šolsko novinarstvo obiskali Kulturni bazar, ki bo potekal v Cankarjevem domu. Najprej se bomo skupaj podali na KUL-pot, na kateri se nam bo dodobra predstavila kultura, potem pa še na radijsko pustolovščino z Radiem Študent.V avli se bomo zbrali po prvih dveh urah pouka in malici. Izpred šole bomo skupaj odšli ob 10.20, predviden prihod nazaj pa je ob 15.15. Kosila ta dan ne bo.Vodenje po prireditvi je brezplačno, tako da učenci potrebujejo le Urbano za prevoz v mesto in nazaj.